חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
 

קוסמטיקה רפואית בקריית חיים

   
  קוסמטיקה זהו תחום שמלווה את כולנו במהלך שנות החיים, מאיפור בת-המצווה, הסרת שיער בגיל ההתבגרות, וכמובן טיפוח וטיפולים על בסיס קבוע של ציפורניים, פנים וגוף.

קוסמטיקה רפואית בקריית חיים הכרחית בנוף הישראלי, בו צריך לדאוג לעור הפנים מהלחות, להיות חלקים בכל אזורי הגוף על רקע חודשי הקיץ הרבים בהם התברכה ארץ ישראל, לטפח את הגוף בהתמדה והשקעה רבה ולעיתים אף במסאז' עמוק ומפנק, כדי להרגיש נפלא ולהיראות לא פחות מכך! בשביל שנהיה בטוחים שאנחנו מפקידים את היקר לנו מכל בידי האנשים הנכונים, אנו הולכים ומחפשים מכון קוסמטיקה טוב ומומלץ ביותר שיענה בדיוק על צרכינו, וכאן בדיוק נכנס לתמונה המכון של לינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה.

אצל לינה סנטר תפגשו את האנשים הטובים ביותר – אלה שידעו לענות על מבוקשכם ולטפל בכל אחד ואחת בצורה שלא תותיר בליבכם ספק שקיבלתם את היחס הטוב והנעים ביותר! בנוסף לזאת, הצוות אצל לינה סנטר הוא מקצועי בתחומו, ולעולם לא יתפשר על פחות ממצוינות במשהו שקשור בכל חלק ואזור בגופכם.

העבודה נעשית בחומרים פעילים באחוזים  גבוהים יותר
הגוף של הלקוחות שלנו חשוב לנו בדיוק כמו שהוא חשוב לכם, ולכן אנו משקיעים רבות בתחומי קוסמטיקה על כלל חלקיה את כל המרץ שיש בנו ואת כל הידע והרצון הטוב לתת לכם את השירות האיכותי, האמין והנעים ביותר שתוכלו לקבל. היחס הוא אישי, האנשים מקצוענים, ולא תתפלאו לראות במכון של לינה סנטר לקוחות ותיקים שפשוט לא מוכנים לוותר על הכי טוב שיש.

במכון של לינה סנטר תוכלו להתרשם משלל טיפולי קוסמטיקה לגוף ולנפש.

במכון של לינה סנטר תוכלו לעשות הסרת שיער בכל חלקי הגוף, בשעווה וגם בלייזר, בשיטות מגוונות ובאחריות רבה.
כמו כן, תוכלו גם ליהנות משלל טיפולי קוסמטיקה שונים לעור הפנים שנעשים במקצועיות יוצאת דופן שיגרמו לפנים שלכם לזרוח.

בנוסף לכל אלו, במכון של לינה סנטר תוכלו לקבל טיפולי קוסמטיקה של פדיקור ומניקור מקצועי.

הצוות של לינה סנטר מתמחה גם בביצוע טיפולי פיגמנטציה, ובכל שעה ביממה יהיה מוכן לפנק את גופכם במסאז מקצועי וטוב שישאיר לכם טעם של עוד.
   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים