חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
 

צלוליט וטיפול LPG

   
  מכון לינה סנטר הינו מכון קוסמטיקה מוביל בתחומו באזור וחיפה והצפון, אשר מציע טיפולי יופי איכותיים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית. אחת החדשות פורצות דרך בעולם היופי והטיפוח הינו טיפול LPG המבוסס על מכשור מתקדם וייחודי.

שמות שונים ומגוונים קשורים לתופעה מבאסת זו שנקראת צלוליט. "עור תפוז" או "גבינת קוטג'" מופיע אצל נשים בישבן, בבטן ובירכיים. אחד ההסברים לזה קשור בהפרעה בזרימת הדם ובניקוז הלימפטי, מה שגורר הצטברות עודפת של שומן ונוזלים שנדחסים לתוך התאים, המופרדים במחיצות. מאחר והמחיצות אינן משנות את גודלן והתאים "מתנפחים" מעודפי הפסולת, נוצר מראה של שקעים על מרקם העור.

הטכניקות לטיפול בצלוליט פועלות בשלושה מנגנונים: האצת זרימת הדם, המרצת מערכת הלימפה והפעלת גירוי מכני על התאים. כל זה ביחד גורם לשיפור משמעותי במראה העור.
 
טיפול LPG הינו טיפול מוביל ומתקדם, הנעשה באמצעות מכשור ייעודי אשר פותח על ידי החברה הצרפתית "LPG". טיפול מתמקד בשלושה אספקטים עיקריים – צלוליט, הצרת היקפים וטיפול אנטי-אייג'ינג מיוחד לפנים. סידרת טיפולי LPG מאפשרת לכל אחד ואחת ליהנות מעור צעיר יותר, מחיטוב הגוף, מהיקפים צרים יותר ומאנטי-אייג'ינג המונע הזדקנות העור.

כיום, חברת LPG נחשבת לאחת החברות המתקדמות ביותר המשלבות מדע-טכנולוגיה ויופי ושמה דגש על חיזוק וחיטוב גוף האדם בדרך שהיא 100% טבעית.


 


טיפולי LPG – איך זה עובד?

שיטת טיפולי LPG עובדת על עקרון של יצירת ואקום עדין ותוך-כדי לישת רקמת העור ורקמת שומן התת-עורית. הפעולה משפרת את זרימת הדם והלימפה בגוף. המכשור המתקדם פועל באמצעות הפעלת גירוי מכני על התאים, ללא שום השפעה מזיקה.

כך מתאפשרת בנייה מחדש של רקמת החיבור של העור וגם יצירת קולגן ואלסטין אשר אחראיים על מיצוק ושמירת חוזק רקמת העור והעלמה של צלוליט. להבדיל מפעילות אירובית, או פעילות גופנית, טיפול במכשיר LPG  המתקדם ביותר בתחומו, מאפשר להגיע לרמות ייצור קולגן ואלסטין גבוהות יותר, ללא כל צורך במאמץ.

נכון להיום, יותר מ-10 מיליון אנשים מטופלים במכשיר LPG בקרוב ל-110 מדינות ברחבי העולם. התוצאות הגבוהות של טיפולי LPG מוכיחות את עצמן שוב ושוב, וזו הסיבה כי נשים וגברים רבים בוחרים בטיפולי ה LPG.

מכון הקוסמטיקה והיופי, לינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה, מזמין אתכם ליהנות מסדרת טיפולי LPG , אשר משלבים טיפול אינטי-אייג'ניג, מיצוק העור, הצרת היקפים והעלמת צלוליט ללא כל התערבות רפואית. הודות למכשור המתקדם של LPG, ניתן ליהנות מעור מתוח יותר וצעיר יותר, ללא כל כאב וללא כל מאמץ. טיפול LPG מומלץ כסדרה של 16 טיפולים,

כאשר משך כל טיפול הוא 30-35 דקות. טיפול LPG הינו טיפול בטוח ויעיל להפחתה והעלמה של צלוליט ולעיצוב מחדש של הגוף, ללא כל צורך בהתערבות כירורגית וללא כאבים או חוסר נעימות.


 
   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים