חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
 

טיפולי פנים - GUINOT

   
  טיפולי פנים - GUINOTבעבר טיפולי פנים היו זמינים רק למי שיכל להרשות לעצמו פינוקים שכאלו.
עם השנים הפכו טיפולי פנים לזולים יותר ופנויים יותר לשאר האוכלוסייה אבל עדיין נשארה הדעה הקדומה כי מדובר בפינוק ולא בטיפול בעל יתרונות וסגולות אמיתיות.

למעשה  כיום ידוע כי טיפולי פנים עונים על מגוון צרכים – ראשית, הם עוזרים בהצערת עור הפנים, הסרת תאים מתים ושיפור מראה האור.
שנית טיפולי פנים, כטיפול הניתן על ידי מקצוענים בלבד, יכולים להיות פינוק אמיתי, מרגיע , הניתן על ידי זוג ידיים מלטפות, ומסייע למטופל אול מופלת. טיפולי פנים  , אם כן, יכולים לסייע לכם בכמה תחומים.

האפשרויות השונות לטיפול פנים :
טיפולי פנים הם שם כולל למגוון ענק של טיפולים שנים המיועדים להצערת העור, להסרת תאים מתים, להסרת שומניות באזורים בעייתיים של העור ולעיתים אף כטיפולים נגד אקנה.
בין מכלול טיפולי פנים שניתן להשיג כיום קיימים טיפולי פילינג, טיפולי הצערת עור, טיפולי קוסמטיקה רפואית, איפור קבוע, ועוד.
מכלול האפשרויות השונות של טיפולי פנים מאפשר לכל אחד למצוא את הטיפול המתאים לו, במחיר המתאים לו, על פי לוח הזמנים שלו וכמובן עם המטפל או המטפלת האישיים שלו.
טיפולי פנים בלינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה.

לינה סנטר מספקת טיפולי פנים מכל הסוגים, אך זהו רק חלק מהטיפולים – ניתן לקבל גם עיסויים מיוחדים ומפנקים המסייעים להמרצת הדם , ומרגיעים את הנפש ואת השרירים בו זמנית.
כמו כן לינה סנטר מציעה לכם טיפולי קוסמטיקה שונים – מניקור, פדיקור, קוסמטיקה רפואית.

כל הטיפולים בלינה סנטר ניתנים על ידי מטפלות מקצועיות, מוסמכות ובעלות ניסיון, בקליניקה חדישה, מעוצבת ונעימה למראה.

אצלנו בלינה סנטר, תוכלו להיות בטוחים בטיפולים – אנו משתמשים בציוד מתקדם וחדשני העומד בתקנים בתחום, כולל ציוד הלייזר לטיפולי הסרת שיער.

לא בטוחים ? תוכלו להתרשם ממגוון טיפולים ותמונות של טיפולי קוסמטיקה הנעשים אצלנו בעמוד הפייסבוק, וכך תקבלו רושם ראשוני מרמת העבודה, התוצאות ורמת המקום.

טיפולי פנים בלינה סנטר הם טיפולים מקצועיים, מפנקים עם תוצאות ברמה גבוהה ומחירים שווים לכל נפש.

 
   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים