חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
 

חומצה היאלורונית

   
  הקולגן והאלסטין הן רקמות החיבור של העור לשריר. רקמות אלה הן המותחות את העור ומעניקות לו את גמישותו. החומר המספק לעור את הלחות הדרושה כדי להוות בסיס לקלוגן ולאלסטין הוא חומצה היאלורונית.

חומצה היאלורונית היא חומר אורגני וטבעי, המצוי בגוף האדם. היא משמשת כחומר סיכה המאפשר תנועה חלקה של המפרקים ומראה עור מתוח וחלק. אפשר לדמות חומצה היאלורונית לספוג הסופח אליו מולקולות של מים וכך שומר על לחות התאים והמפרקים בגופנו. אולם עם הזדקנות הגוף כמות החומצה בו פוחתת, העור מתייבש ונוצרים בו קמטים. גם השפתיים מדלדלות, ומאבדות את מראן החיוני.

הוספה בהזרקה של חומצה היאלורונית לעור הפנים תחזיר להם את המראה הצעיר, תסייע בהחלקת קמטים ואף תמנע היווצרות קמטים נוספים באזור ההזרקה. באשר לשפתיים- הזרקת חומצה היאלרונית לשפתיים תמלא אותן ותחזיר להן את חיוניותן. אחרי הזרקה מקצועית של חומצה היאלרונית ייראו פני המטופל צעירים ורעננים יותר.

חומצה היאלורונית מיוצרת היום באופן מלאכותי בהנדסה גנטית. התוצאה הסופית זהה כמעט לגמרי לחומר הטבעי המצוי בגוף האדם, לכן לא יתכנו כמעט תופעות לוואי של דחייתה על ידי הגוף: גופנו אינו מזהה אותה כחומר זר. גם העובדה שמקורה של החומצה ההיאלורונית אינו בבעלי חיים (הקולגן אותו הזריקו בעבר, למשל, מקורו בבקר או בחזיר) מסייעת לכך שהגוף מקבל אותה כחלק ממנו. זו הסיבה שמטופלים במילוי קמטים בחומצה היאלורונית ונגזרותיה אינם נדרשים בדרך כלל לעבור בדיקות של רגישות לה.
החומצה ההיאלורונית, אם כן, נחשבת היום כחומר אידיאלי בתחום האסתטיקה. היא משמשת למילוי שפתיים, החלקת קמטים, עיצוב הפנים והצערת עור הפנים בכלל.

גם אנו במכון לינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה, אשר מעניק למטופליו את הטיפולים בשיטות החדישות ביותר, משתמשים בחומצה היאלורונית ובחומרים המיוצרים על בסיסה (כגון רסטילן) להזרקות ומילוי קמטים, למילוי שפתיים ולעיצוב תווי הפנים. אנו מאמינים שכך אנו מעניקים ללקוחותינו את הטיפול הטוב ביותר, טיפול טבעי וחסר תופעות אלרגיות ותופעות לוואי כמעט לחלוטין.

 
   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים