חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
  המלצות
   
 
שמי נטלי,  אני בת 35.

קיבלתי מבעלי ליום הולדת שובר מתנה למכון יופי. זה לקח לי הרבה זמן לבחור איזה טיפול לעשות וחברה שלי המליצה לי על טיפולי LPG. אני רציתי להיפרד מצלוליט הרבה שנים והתחלתי סדרת טיפולים. כמובן שחלק גדול אני שילמתי לבד אך אני מאוד שמחה שעשיתי את זה. צלוליט כמעת נעלם וירדתי משמעותי בהיקפים. גם העיסוי עצמו מאוד נעים, בכלל לא כואב. חבל שלא שמעתי על LPG  לפני 10 שנים.

ענת, 33.

אחרי שתי לידות יצא לי צלוליט בירכיים.  אני אף פעם לא סבלתי מעודך משקל, אני אוהבת חצאיות קצרות ויש לי רגליים יפות אבל הצלוליט הורס את כל המראה היפה, במיוחד בקיץ, כאשר לא לובשים גרביונים. בעזרת סדרתLPG  אני לגמרה הפרדתי מצלוליט ועכשיו אני עושה רק טיפולים מתחזקים פעם בחודש ומקווה שזה לא יחזור יותר.


אולגה, בת 40.

אני הגעתי למכון ביחד עם חברה שעלתה במשקל אחרי 3 לידות. היא עשתה טיפולי LPG להצרת היקפים וצלוליט ואני הייתי בשוק מתוצאות שהיא קיבלה. היא חזרה לעצמה תוך 4 חודשים! אני תמיד הייתי רזה אבל אחרי גיל 35 על עור הפנים התחילו להופיע קמטים, במיוחד באזור העיניים והצוואר. הקוסמטיקאית אמרה לי שטיפול LPG עושים גם בפנים והוא עובד על קמטים אפילו עמוקים! כתוצאה, אני נראית מצוין, חזרתי כמה שנים אחורה והכי חשוב שהסגתי את זה בלי ניתוח או הזרקות. עכשיו אני לקוחה קבועה של מכון 
לינה סנטר

שמי קטי. בזמן ההיריון עליתי 20 קילו, ירדתי 15 אבל הבטן הפכה "לסמרטוט". אני התחלתי טיפולי LPG  להצרת היקפים ומיצוק העור וראיתי הבדל כבר אחרי הטיפול החמישי. אני רואה שיפור באזור הבטן והירכיים. אני סיימתי את סדרת הטיפולים ומתכונת להמשיך כדי להגיע לתוצאות ועד יותר טובות.
 

   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים