חייגו עכשיו : 0722-575-165  
     
   
 
 
 
   
   
   
 

הזעת יתר

   
  להזעה תפקיד חשוב בשמירה על טמפרטורת הגוף  ובשימון העור. ואולם הזעת יתר - היפרהידרוסיס - זו בעיה לא נעימה, אשר הלוקים בה, והם לא מעטים, סובלים מאי נוחות עד כדי הימנעות מפעולות שונות, מנועים מלבישת סוגי בדים מסוימים, מרבים בשימוש בדאודורנטים ובתכשירים מונעי זעה אשר מסכנים את בריאותם וסובלים מפריחות וזיהומים המהווים מטרד בריאותי לא קטן.

זה שנים אחדות מהווה הזרקת הבוטוקס טיפול מוביל ומצליח בבעיית הזעת היתר. הזרקת הרעלן בוטולינום טוקסין, המשמש למילוי קמטים, במינון מתאים אשר לא מהווה סכנה למטופל, חוסם את מעבר הגירוי העצבי בין העצב לבלוטות הזעה ועל ידי כך מנטרל אותן.

בניגוד לניתוחים המבוצעים, למשל, בכפות הידיים, אין הזרקת הבוטוקס למניעת הזעת יתר כרוכה בהרדמה או בתהליך רפואי מסובך. זהו הליך פשוט של הזרקה, המתבצע באלחוש או בהרדמה מקומית, האורך פחות מחצי שעה ולא מפריע לפעילותו השוטפת של המטופל. תופעות לוואי כמעט ולא קיימות- במקרים מסוימים תיתכן חולשה בכפות הידיים, אך היא עוברת אחרי ימים מספר. התוצאות מורגשות כבר אחרי יומיים- שלושה. אחוז ההצלחה בטיפול בבוטוקס למניעת הזעת יתר הוא גבוה - 90-100%.

יש לציין שמכיוון שהבוטוקס הינו חלבון, הוא מתפרק, ולכן פגה השפעתו כעבור תקופה של 8 חדשים עד שנה. אז יש צורך לחזור על הטיפול. ואולם מספר הטיפולים של הזרקות הבוטוקס לצורך מניעת הזעת יתר הוא בלתי מוגבל, ואולם הניסיון מלמד כי אחרי טיפולים מספר קורה לעיתים קרובות שמשך הזמן בין טיפול לטיפול מתארך, והשפעת הטיפול נמשכת לזמן ארוך יותר.
הטיפול אינו מומלץ לילדים, לנשים הרות או מיניקות ולחולים במחלות מסוימות.

מכון לינה סנטר - קוסמטיקאית בחיפה, הוא גדול, חדיש ומפואר. מיקומו נוח להגעה, האווירה היא נעימה כיאות למכון יופי איכותי מן המדרגה הראשונה. במכון לינה סנטר יקבל הלקוח את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר, יחס אישי ואדיב וטיפול איכותי ביותר בתחום הזרקות בוטוקס למניעת הזעת יתר.

כמכון הקוסמטיקה המוביל באזור הצפון, אנו, במכון לינה סנטר, יכולים להבטיח לכם את הטיפולים החדשניים ביותר, בכלים המתקדמים ביותר ועל ידי מיטב המומחים בתחום.  המכון המפואר מעניק למטופליו את מיטב התנאים לביצוע טיפולי הקוסמטיקה, לרבות הזרקות הבוטוקס למניעת הזעת יתר.

 
   
 
 
         
   
         
     
קידום אורגני | קידום אתרים